Asztalos (Ajtó-ablak beszerelés) munka Németországban

A SILVERHAND Group egy nemzetközi holding, amely a legmagasabb színvonalú toborzási szolgáltatásokra specializálódott. Több éves tapasztalatunknak, globális tudásforrásainknak és innovatív kiválasztási módszereinknek köszönhetően emberek ezrei változtatták meg munkahelyüket jobbá. Biztonságos és stabil munkahelyet kínálunk. Szolgáltatásaink 100%-ban ingyenesek!

Asztalos (Ajtó-ablak beszerelés)

Helyszín: Baden-Württemberg, Bayern
Munkakezdés: azonnal

Feladatok:

Ablakok és ajtók beépítése felújításoknál és új épületeknél
Ablakok és ajtók bontása
Keretszerkezetek és szerelvények javítása és karbantartása

Elvárások:

kommunikatív német nyelvtudás
szakmai tapasztalat
Jogosítvány és saját gépkocsi előnyt jelent

Amit kínálunk:

Német munkaszerződés
I. Változat: Órabér: bruttó 14-15,50 EUR + 3,50 EUR juttatás / munkaóránként + ingyenes szállás vagy II. Változat: Órabér: bruttó 14-15,50 EUR + 7-8,00 EUR juttatás / munkaóránként; a szállás a munkavállaló által fizetett.
Előlegfizetés lehetősége
Hosszú távú munkalehetőség
Fizetett szabadság
Kiváló támogatás a csapatunktól
Gyors felvételi eljárás

Hirdetés adatlapja

Várható keresetbruttó 14-15,50 EUR + 3,50 EUR juttatás / munkaóránként + ingyenes szállás
OrszágNémetország
Település (külföld)Baden-Württemberg, Bayern
Egyéb elérhetőségmunka@silverhand.eu