Ablakbeépítés Ausztriában

  • Lejárat: 81 nap, 22 óra
  • Ország: Ausztria

Bővebb információ

OSZTRÁK MUNKALEHETŐSÉG

Ablakbeépitőket keresünk akár azonnali kezdéssel

Feladatok:
• Nyílászárók kibontása, beépítése
• Külső-belső párkányok szerelése
• Takarólécezés

Elvárások:
• Tapasztalat építkezéseken vagy asztalos, ács, stb. végzettség
• Német nyelvtudás, vagy hajlandóság nyelvtanulásra

Amit kínálunk:
• Heti 4 nap munkavégzés (hétfőtől-csütörtökig napi 10 óra)
• Céges autó használata (Magyarországi lakcím és Építkezés között hetente)
• Szállás biztosítása (hotel, panzió) építkezés közelében
• Fizetés havi nettó 1.500,-Eur (1 év után havi nettó 1.700,-Eur)
• 13+14. havi fizetés

Munkavégzés helye:
• Ausztria (főként Stájerország, Salzburg, Alsó-Ausztria, Felső-Ausztria)

Jelentkezés lehetőleg német nyelvű önéletrajzzal:
balazs0526@gmail.com (+4366488978845)

Hirdetés ID: 4135d5688943d02b