Árufeltöltői nunkakör

  • Lejárat: 89 nap, 4 óra
  • Várható kereset: 180000
  • Állás, munkakör megnevezése: Árufeltöltő
  • Munka jellege: Főállás teljes munkaidőben
  • Ország: Magyarország
  • Megye: Pest megye
  • Település neve: Budapest VIII.kerület
  • Utca: Rákóczi
  • Telefonszám: 06709670740
  • Egyéb elérhetőség: olaimarket@gmail.com

ÁRÚFELTÖLTŐ munkatársat keresünk belvárosi élelmiszer- és vegyesboltunkba Budapest VIII. kerületének frekventált helyén.

Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 munkanap.
Ezen belül a munkaidő közösen kerül kialakításra.
Jövedelem: 170.000-180.000 Ft nettó

Előrelépési lehetőség rövid távon is lehetséges.

Elvárások:

– hasonló területen szerzett tapasztalat
– gondos, precíz, gyors munkavégzés
– ápolt megjelenés
– megbízhatóság, önállóság

Várjuk jelentkezését lehetőség szerint fényképes önéletrajzzal, az olaimarket@gmail.com email címen vagy a 06 70 967 07 40-es számon.

Hirdetés ID: 5485cb75bcbe3f85