Gpjrm-felelssgbiztosts kalkultor

Áruforgalmi előadót keresünk Budaörsre nettó 180e

  • Lejárat: 9 óra, 43 perc
  • Várható kereset: nettó 180e Ft
  • Állás, munkakör megnevezése: Áruforgalmi előadó (FEOR: 3622)
  • Munka jellege: Főállás teljes munkaidőben
  • Ország: Magyarország
  • Megye: Pest megye
  • Település neve: Budaörs
  • Utca: Építők útja 2-4. C. ép. I. em.
  • Telefonszám: +3623428272
  • Webcím: https://www.instructus.hu

Gyógyszertári csomagolóanyagokat, eszközöket és felszereléseket forgalmazó Instructus Kft. budaörsi telephelyére felvesz 1 főt áruforgalmi előadói munkakörbe (FEOR: 3622 más néven kereskedelmi asszisztens v. értékesítő), állandó, határozatlan idejű bejelentett munkaviszonyba, napi 8 órára.

Feladat: Vevőkkel és szállítókkal kapcsolattartás, megrendelések nyilvántartása, árukészlet kezelés, szállítózás, számlázás, pénzügyi figyelés, eseteként csomagolás, árufeladás. Munkarend: hétfő-csütörtök: 8-16,30 péntek: 8-14,00 óra. Hétvégi munka, túlóra és cafeteria nincs. Próbaidő: 3 hónap. Kezdő nettó bér: 180e Ft Feltétel: érettségi,udvarias kommunikációs készség, erkölcsi bizonyítvány, 2-3 év kereskedelmi tapasztalat. Előnyt jelenthet a vonatkozó termékek ismerete.

A jelentkezőket fényképes önéletrajzzal várjuk az allas@instructuskft.hu címre.

Hirdetés ID: 9615db6f5d17fea2