Asztalos és Asztalos segéd helyszíni szerelő munkatársat keresünk

A hirdetés szövege:
Asztalos és asztalos segéd kollégákat keresünk bútorok helyszíni szerelésére.
A munkavégzés többnyire Budapest és az ország nagyobb városainak területén történik.
Napi 8 óra munka, hétvége szabad (vagy kéthetente +1 szombat).

Alapos, precíz munkára van szükségünk, miután a bútorokra és beépítésére garanciát vállalunk. Önállóan dolgozni tudó (asztalos), megbízható, józan életvitelű kollégák jelentkezését várjuk. Lehetsz kezdő is, segítünk a betanulásban! Hosszútávú munkalehetőség, versenyképes fizetés!

Jelentkezni e-mailben: zoltan.somogyi@outlook.com vagy a 06-70-6747-900-es telefonszámon lehet.

Munkavégzés helye:
Változó

A hirdetés adatai:
• Pozíció neve: Asztalos és Asztalos segéd
• Feladatok: Bútorok helyszíni beépítése, szerelése
• Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
• Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
• Jogosítvány B kategória (nem feltétel)
• Fizetés Megegyezés szerint
• Foglalkoztatás jellege: Bejelentett
• Szükséges tapasztalat: Pályakezdő / friss diplomás

Hirdetés ID: 9565b2cd1cc7dd09