Az Újszínház állást hirdet Igazgatói asszisztens pozíció betöltésére.

Feladatok:
– A vezetői munkához szükséges asszisztensi, titkársági feladatok elvégzése, az igazgató napi munkájának támogatása és koordinálása;
– Adminisztratív feladatok elvégzése
– Irodavezetői feladatok ellátása
Elvárások:
– Felsőfokú végzettség
– Magas szintű angol nyelvtudás (szóbeli és írásbeli)
– Microsoft Office programok erős felhasználói szintű ismerete (Word, Excel, Outlook)
– Kulturális területen vagy kulturális intézményvezető mellett szerzett releváns tapasztalat
– Pontos, precíz munkavégzés, határozott fellépés, kiváló kommunikációs- és szervezőkészség, rugalmasság, terhelhetőség.
– Pályázati anyagokban való jártasság, pályázatok figyelése és írása
Előnyt jelent:
– Más idegen nyelvek magas szintű ismerete

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, 2018. február 25-ig küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét az allas@ujszinhaz.hu e-mail címre, a levél tárgyaként pedig jelölje meg: igazgatói asszisztens. Kérjük a levélben a fizetési igényt is megjelölni.

Hirdetés ID: 8065a82c48f004f6