Csoportvezető

  • Lejárat: 77 nap, 1 óra
  • Ország: Magyarország
  • Megye: Jász-Nagykun-Szolnok megye
  • Település neve: Jászárokszállás

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat
folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:
Gyártósori csoportvezető

Feladatok:
– A csoportban dolgozó kollégák munkájának megszervezése, felügyelete (kb. 25 fő)
– Határidők, teljesítmény és minőség folyamatos követése
– Dolgozói oktatások és képzések megszervezése és végrehajtása
– Csoportszintű adminisztrációk elkészítése
– Folyamatos anyagellátás biztosítása
– Gépbeállítóval való közös munkavégzés
Elvárások:
– Középfokú végzettség
– Gyártás/termelés területen, hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
– Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
– Önálló munkavégzés, nagy teherbíró képesség
– 3 műszakos munkarend vállalása
Amit kínálunk:
– Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
– Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
– Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
– Modern technológia és munkakörnyezet
– Ingyenes céges buszjáratok
Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát
„Csoportvezető” jeligével juttassa el az allas06@miljob.hu e-mail címre.
További információ: 30/193 9000, 06-1/550-0113

Hirdetés ID: 3585d78cc36ce268