Csőszerelő – Hegesztő – Finnország

  • Lejárat: 79 nap, 4 óra
  • Ország: Finnország

Folyamatosan keresünk szakképzett alkalmazottakat az új üzemek építésére Finnországba. Március közepétől április közepéig, nagyjából egy év. Minden alkalmazottnak Ausztriába kell menni HF és ISO tesztre.

Főbb feladatok, munkák:
-Önálló munkavégzés izometrikus rajz és terv szerint

-Csőszerelési feladatok elvégzése

-Hegesztési feladatok elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:
-Rozsdamentes anyag kezelésének ismerete

-Csapatban jól dolgozik és megbízható

-Csővezeték építésében tapasztalt

-Hegesztési tapasztalat

-Jogosítvány

-Hitelesített heggesztő(TIG 141 H-L045 (FM1-FM5)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
-Igazolt biztonsági tanusítvány előny

-Angol és német nyelvismeret előny

Amit kínálunk:
-Versenyképes fizetés

-Szállás biztosított

Információ:‭+36 20 558 4770‬

Hirdetés ID: 935e467df717d7c