Gpjrm-felelssgbiztosts kalkultor

Egy műszakos munkarendbe Üzemi takarító munkatársat keresünk!

  • Lejárat: 77 nap, 5 óra
  • Állás, munkakör megnevezése: Takarító
  • Munka jellege: Főállás teljes munkaidőben
  • Ország: Magyarország
  • Megye: Heves megye
  • Település neve: Halmajugra
  • Utca: Kossuth Lajos utca 178.
  • Telefonszám: 06-30/286-1554
  • Egyéb elérhetőség: allas@detkikeksz.hu

Családias hangulatú, magas színvonalú technológiával felszerelt édesipari termelőüzemünkbe,
5 fős takarító csapatunkba, egy műszakos munkarendbe, egy fő
üzemi takarítót keresünk
hétfőtől-péntekig történő munkavégzésre (6-14 óráig).

Feladatok:
• Kekszgyártás során használt gépek tisztítása
• Élelmiszeripari eszközök takarítása
• Gyártócsarnok, termelő terület higiéniájának biztosítása
• Padozat, ablakok tisztítása
• Kézi takarítógépek használata betanítás után

Elvárások:
• Pontos, igényes munkavégzés
• Csapatban együttműködő ugyanakkor önálló munkavégzésre is képes hozzáállás

Amit kínálunk:
• Összeszokott csapat, családias hangulat
• Modern technológia, munkavégzéshez biztosított korszerű eszközök és munkavédelmi felszerelés
• Stabil, hosszú távú munkahely
• Egy műszakos munkarend (6-14-ig, hétfőtől péntekig)
• Fizetett munkaközi szünetek
• Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye:
Halmajugra (Gyöngyöshöz közel)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérem önéletrajzának megküldésével jelentkezzen az allas@detkikeksz.hu email címen vagy kérdés esetén keresse kollégánkat az alábbi telefonszámon 06-30/286-1554.

Hirdetés ID: 2995dc13126a3c71