Értékesítő kollégát keresünk új Mezőgazdasági gépekkel foglalkozó cégünkhöz

  • Lejárat: 64 nap, 22 óra
  • Állás, munkakör megnevezése: Értékesítő
  • Munka jellege: Főállás teljes munkaidőben
  • Ország: Magyarország
  • Megye: Bács-Kiskun megye
  • Település neve: Kecskemét
  • Utca: Budai út 137
  • Telefonszám: 06207456796
  • Egyéb elérhetőség: oneletrajz201603@gmail.com

Cégünk több mint 20 éves múltra tekint vissza, csapatunkba keresünk hosszútávra munkatársat. Cégünk szerződött, kizárólagos magyarországi forgalmazója a FARMTRAC traktoroknak, továbbá értékesít MTZ és ISEKI traktorokat, valamint 27 gyártó munkagépeit és tartozékait.

Feladatok:
Mezőgazdasági gépek értékesítése, az ehhez tartozó adminisztrációs munkák elvégzése (árajánlat készítése)
• Kapcsolattartás a vevőkkel
• Termékek ismertetése
• Ügyfelek kiszolgálása
• Az értékesítési vezető munkájának aktív támogatása, javaslattétel

Elvárások:

• Mezőgazdasági gépek ismerete
• Min. középfokú szakmai végzettség, legalább 1 éves értékesítési tapasztalat
• Microsoft Office programok magabiztos használata
• Barátságos, pozitív, megnyerő személyiség, kiváló kapcsolatteremtő, önálló, precíz, pontos, igényes és nyitott a rugalmas munkaidőre
• B kategóriás jogosítvány
• Angol nyelvtudás előny

Téged keresünk, ha:

• Érdekelnek a mezőgazdasági gépek, eszközök
• Kitartó és sikerorientált vagy
• Szereted a kihívásokat
• Szeretsz családias környezetben dolgozni
• Kommunikatív vagy
• Nem ijeszt meg ha felelősséget kell vállalj a munkádért
• Szeretsz új dolgokat megismerni

Amit kínálunk:

• Versenyképes fizetés
• Stabil, megbízható munkahely
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Kiváló csapat
A munkavállalóval kapcsolatos elvárások
A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók
középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai végzettség
Jogosítvány

Hirdetés ID: 1535d84a9be1e2c7