Értékesítőket 350.000 Ft keresettel felveszek

  • Lejárat: 2 óra, 12 perc
  • Várható kereset: 350000
  • Állás, munkakör megnevezése: Értékesítő
  • Munka jellege: Főállás teljes munkaidőben
  • Ország: Magyarország
  • Megye: Pest megye
  • Település neve: Budapest IX.kerület
  • Utca: Boráros tér 1
  • Telefonszám: 06202598530
  • Egyéb elérhetőség: sikeres.nap@gmail.com

Bővebb információ

Önnek megfelelő lehet ez a állás!

Irodabővítés céljából keresünk üzletkötő/tanácsadó kollégákat
Üzletkötő munkája az irodában E Ü mérést végez és erről információt add és a legvégén értékesíti a terméket.

Amit biztosítunk:

Kezdő bér az első hónapban Fix, nettó 150.000.- Ft/hó + 30% jutalék összesen 250,000 – 300,000 Ft van a fizetése.
Második hónaptól fix 200.000.-Ft + 30 % kereskedői jutalék, összesen 400,000 Ft – 500,000 Ft

Motivációs tréningek
Ingyenes átképzés
Továbblépési lehetőség
Szabad hétvégék
Kellemes, családias, irodai környezet
Hosszútávú munkalehetőség
Szuper csapat
Céges bulik :

Elvárások:

Üzleties megjelenés
Kiváló kommunikációs készség
Határozottság
Magabiztosság
Tanulékonyság

Munka végzés helye
Liberty Life Kft
IX, kerület Boráros tér 1-

Milák Gyula
HRM

Jelentkezés módja: önéletrajz küldésével sikeres.nap@gmail.com E-mail címre

Hirdetés ID: 9615ccc3595edb7a