Bővebb információ

Építs értékesítői karriert nálunk! Üzletkötőket keresünk!

Budapesti közérzetjavító központunkba új munkatársakat keresünk.
Feladatok:
– Ügyfelek telefonon felkeresése
– Különböző közérzetjavító termékek értékesítése az irodában
Elvárások:
– Üzleties megjelenés
– Kiváló kommunikációs készség
– Határozottság
– Magabiztosság
– Tanulékonyság
Amit kínálunk:
– Ingyenes teljes körű átképzést biztosítunk számodra, hogy a legjobb üzletkötők egyike legyél, ezért tapasztalattal nem rendelkezők illetve pályakezdők jelentkezését is várjuk
– Bejelentés
– Fix bér + magas jutalék
– Szabad hétvégék, ünnepnapok

Kezdő bér az első hónapban FIX nettó 150.000 Ft + 30% jutalék összesen 250.000 -300.000 Ft
Második hónaptól 200.000 Ft + 30% jutalékra emelkedik összesen 300.000 Ft – 400.000 Ft

Csak rajtad múlik, mennyit keresel, és milyen magaslatokig jutsz el, mert Mi mindenben támogatunk és hosszú távú együttműködésben gondolkodunk.
Légy vidám, lendületes és megállíthatatlan!
hr.libertylife@gmail.com
Tel:0620/2598530
.Liberty Life Kft. Budapest. IX. Boráros tér 1 szám

Hirdetés ID: 3435cb47a4d75c8c