Faipari munkásokat keresünk Hollandiába!

  • Lejárat: 83 nap, 22 óra
  • Ország: Hollandia
  • Település (külföld): Tilburg
  • Telefonszám: +36708845031

Bővebb információ

Faipari munkás
Betanított gyári munka, szakmunka
Faipari munkásokat keresünk Dél-Hollandiába kiemelt bérrel!

Munkakör
Különböző faipari feladatok elvégzésére keresünk szak-, és segédmunkásokat

Feladatok
– Fa panelek méretre vágása, impregnálása
– Minőség ellenőrzés
– Elektromos fűrész használata

Elvárások
– termelésben (faipar) szerzett tapasztalat
– angol nyelvtudás
– jogosítvány (előny)
– motiváltság, gyorsaság

Amit mi ajánlunk:
Órabér: br. 10,30 – 12 (tapasztalattól függően) €/óra + műszakpótlék + vakációpénz
– bejelentett holland foglalkoztatás, törvényes munkaszerződés
– hosszútávú együttműködés
– ingyenes munkábajárás
– koordinátorok segítik kint a munkát
– heti fizetési rendszer
-céges szállás és egészségügyi biztosítás
– segítünk megszervezni az utazást, illetve elintézni a kinti munkavállaláshoz
szükséges holland dokumentumokat

Érdekel? Kérdésed van? Küldd önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva, vagy hívj bennünket a +36-70-884-5031-es
telefonszámon! Jelentkezz bátran, mindenkit visszahívunk!

Hirdetés ID: 215b9ec123ddd0e