Gpjrm-felelssgbiztosts kalkultor

Győri ingatlanközvetítő iroda üzletkötő munkatársakat keres

  • Lejárat: 72 nap, 9 óra
  • Állás, munkakör megnevezése: Üzletkötő
  • Munka jellege: Főállás teljes munkaidőben
  • Ország: Magyarország
  • Megye: Győr-Moson-Sopron megye
  • Település neve: Győr
  • Telefonszám: 06309864856
  • Egyéb elérhetőség: info@expressingatlanstudio.hu

Több éves tapasztalattal rendelkező, ingatlan közvetítő iroda, Express Ingatlan Stúdió Kft, bővülő szolgáltatásokkal, vállalkozó szemléletű munkatársak jelentkezését várja.

Betöltendő pozíció: ingatlan referens (üzletkötő)

Elvárások:
– kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
– kész a kitartó és önálló munkára, folyamatos fejlődésre
– felhasználói szintű számítógépes ismeretek
– vállalkozói szemléletmód
– csapatmunkára való képesség

Előny: saját gépkocsi

Kínálatunk:

– irodán belül nincs konkurencia
– nincs maximálva a jutalék összege
– ingyenes betanítás
– irodai háttér

Az állás azonnal betölthető!

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát az info@expressingatlanstudio.hu e.mail címre, vagy hívjon a 06-30/9864-856-os mobilszámon.

Hirdetés ID: 1185ddbc52d10272