Házvezető főző(nő)

  • Lejárat: 79 nap, 4 óra
  • Állás, munkakör megnevezése: Házvezető főző(nő)
  • Munka jellege: Főállás teljes munkaidőben
  • Ország: Magyarország
  • Megye: Fejér megye
  • Település neve: Velence

Velencei rezidenciára egész éves, házvezetői főző(női)és karbantartói munkakörbe keresem
34-50 év közötti jó fizikai állóképeséggel, gyakorlattal rendelkező személyt.
A család létszáma dinamikus 2-5 fő

– Házak, melléképületek takarítása
-Főzés, vasalás, mosás
-Bevásárlás
-Ügyintézés külsős karbantartók irányítása
-Kamerarendszer felügyelete
-Kerti munkák
-Logisztika gépjárművel
-Eseti feladatok elvégzése
-Kutyák ellátása
Tapasztalat: minimum 5 év
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő (A hét: 7:00-16:00, B hét: 9:00-18:00 )
Előnyt jelent: angol nyelvtudás, diploma, biztonságtechnikai ismeret, rugalmas gondolkodás, megbízhatóság.
Jelentkezni e-mailben fényképes önéletrajz, és pár soros bemutatkozó levél küldésével (hazvezetonovelence@gmail.com)

Hirdetés ID: 4235e46718c96a95