allas-munka.hu | lls, munka hirdetsek

Ipari villanyszerelőket keresünk Fridrichshafen környékére

  • Lejárat: 77 nap, 15 óra
  • Várható kereset: 700000
  • Ország: Németország
  • Telefonszám: +36709499336
  • Egyéb elérhetőség: toborzas@nemetszakmunkak.hu

Akiket keresünk:
– ipari villanyszerelőket

Feladatok:
– az eszközök és rendszerek telepítése
– üzembe helyezés
– a gyártott rendszerek tesztelése (képzés után)
– dokumentáció

Elvárások:
– magabiztos műszaki rajzolvasás
– több éves szakmai tapasztalat
– műszaki rajzok olvasásának alapvető ismerete
– B1-es német nyelvtudás

– két műszak vállalása (pótlékot fizetik)

Előnynek számít:
– B kategóriás jogosítvány
– saját gépjármű

Juttatások:
– lépcsős bérrendszer
– ingyenes szállás
– kiemelt bérezés

A munkavégzés helye:
Fridrichshafen és környéke / Németország

Amit biztosítunk:
– határozatlan idejű német munkaszerződés
– szakmai fejlődési lehetőség
– teljes munkaidős, német bejelentés
– német egészség és nyugdíjbiztosítás
– jó minőségű szállások (közel a munkahelyhez)
– átvételi lehetőség
– karácsonyi pénz
– bónusz az ünnepnapokra

Regisztráljon honlapunkon ( www.adalgo.hu ) vagy várjuk telefonszámmal
ellátott önéletrajzát a toborzas@nemetszakmunkak.hu e-mail címre, hogy a pontos
részletekről tájékoztathassuk.

+36/70 949 93-36
+36/70 602 93-33

Tevékenységi engedélyszám: KEM/01/001862-2/2015

Hirdetés ID: 5545e7db2c766b6c