Könyvelő asszisztens

  • Lejárat: 76 nap, 1 óra
  • Állás, munkakör megnevezése: könyvelő asszisztens
  • Munka jellege: Főállás teljes munkaidőben
  • Ország: Magyarország
  • Megye: Pest megye
  • Település neve: Budapest XIV.kerület
  • Utca: Stefánia út
  • Egyéb elérhetőség: gherman.allas@gmail.com

Bővebb információ

Könyvelő asszisztensi állás Bp. XIV.ker. Stefánia út

Könyvelői csapatunk sokszínűségét tovább szeretnénk növelni, ehhez új
csapat tagot keresünk.
Energikus csapatunk olyan új kolléga jelentkezését várja mihamarabb, aki
úgy érzi, hogy bele tud illeszkedni ebbe a lendületes környezetbe, bírja
a nevetést és a munkát.
Ha szeretnél olyan cégnél dolgozni, ahol olyan csapat része vagy, ahol
megbízható hátteret és folyamatos fejlődési lehetőséget biztosítanak, ez
a hirdetés neked szól!
Nálunk a nap egy közös kávézással indul!
Hozd ki magadból a legtöbbet!

Amiben számítunk rád
adminisztráció
vevő-szállító számlák könyvelése, rögzítése
banki folyószámla könyvelése
könyvelés előkészítése
számlák kontírozása

Ami mindenképp szükséges:
1-2 év rögzítői, könyvelő asszisztensi szakmai tapasztalat
word, excel felhasználói szintű ismeret

Aminek különösen örülnénk:
középfokú gazdasági- vagy pénzügyi-számviteli végzettség
rlb könyvelő program ismerete
ha jó kávét főzöl

Amire számíthatsz:
sávos bérrendszer
garantált ütemezésű bérnövekedés
fejlődés támogatása

Szükséges tapasztalat
1-2 év könyvelési területen szerzett tapasztalat

Kezdés várható ideje:
Megegyezést követően bármikor
Önéletrajzokat: gherman.allas@gmail.com e-mail címre várjuk.

Hirdetés ID: 7605c8064c9407cb