Bővebb információ

A Babka Budapest étterem (XIII. ker., Pozsonyi út 3.) azonnali munkakezdéssel mosogatót keres.

Önmagára és munkájára igényes, megbízható kollegákat keresünk. Képesítést nem igényelő munka, de tapasztalat előny.

Amit nyújtani tudunk:
– jó megközelíthetőség
– bejelentett munka
– barátságos munkakörnyezet
– személyzeti étkezés

Nyugdíjasok és beugrósok jelentkezését is várjuk.
Jelentkezni lehet: info@babkabudapest.hu

Itt megoszthatja a hirdetést a közösségi portálokon ...
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Hirdetés ID: 6785bf5657b2c65d

Ez az oldal - sok más weboldalhoz hasonlóan - sütiket (cookie) használ. Az "Elfogadom" gombra kattintással hozzájárul a sütik használatához és elfogadja az Adatkezelési szabályzatot. Bővebb információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás