Munka- és tűzvédelmi előadó – 1 műszak – Veszprém

Veszprémi munkavégzésihelyre keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát munka és tűzvédelmi előadó pozícióba egy műszakos munkarendbe.

FELADATOK:
– Auditok, bejárások szervezése, intézkedések meghatározása, nyomon követése
– Balesetek, események kivizsgálása, megelőző intézkedések bevezetése
– Szükséges riportok előkészítése, statisztikai adatok napra készen tartása
– Folyamatos és proaktív veszélyazonosítás, kockázatok szisztematikus kezelése, kockázat csökkentő és megelőző intézkedések meghatározása
– A munka és tűzvédelmi dokumentációk napra készen tartása – szükség esetén felülvizsgálatuk elvégzése
– Bevezető, éves ismétlő és rendkívüli oktatások megtartása
– Részvétel a vállalat külső és belső tűzvédelmi szempontú bejárásain
– Munkautasítások munkavédelmi szempontú felülvizsgálata, kiegészítése
– Hatósági ellenőrzésekre való felkészülés

ELVÁRÁSOK:
– Középfokú munka- és tűzvédelmi szakképesítés
– Jó kommunikációs képesség
– Proaktív személyiség
– Ms Office felhasználói szintű ismerete

ELŐNYT JELENT:
– Felsőfokú munka- és tűzvédelmi végzettség

Jelentkezni és érdeklődni a +36 70/323-0001- es telefonszámon, illetve az irodavp@opuswork.eu címen.

Hirdetés adatlapja

Állás, munkakör megnevezéseMunka/Tűzvédelmi Előadó
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeVeszprém megye
Település neveVeszprém
Telefonszám+3670/323-0001