Olvasztár

  • Lejárat: 86 nap, 22 óra
  • Ország: Magyarország
  • Megye: Komárom-Esztergom megye

Bővebb információ

Olvasztár
Feladat:
• Öntő és olvasztó kemencék, öntő kemencék, öntőgépek kezelése
• Öntöde kiszolgálása megfelelő mennyiségű és minőségű fémmel
• Tűzvédelmi, munkavédelmi és minőségügyi előírások betartása
Elvárás:
• Középfokú végzettség
• Hasonló területen szerzett tapasztalat
• Több műszakos munkarend vállalása
Előny:
• Targoncavezetői engedély
Amit kínálunk:
– Versenyképes juttatási csomag (alapbér + cafeteria + mozgóbér)
– Céges buszjárat/ Utazás támogatás
– Modern, rendezett munkakörnyezet
– Határozatlan idejű munkaszerződés
Munkavégzés helye: Dorog
Céges buszjárat az alábbi településekről:
Piliscsév, Esztergom, Esztergom-Kertváros, Dorog, Tát, Tokod, Tokodüveggyár, Tokodaltáró, Kesztölc, Leányvár, Sárisáp, Annavölgy, Csolnok, Süttő, Nyergesújfalu
Jelentkezés: fényképes önéletrajz elküldésével: info@insertus-hr.hu
Információ: 06 20 361 7531

Hirdetés ID: 1165cb466bf62d25