Olvasztár – targoncás

Olvasztár – targoncás állás | Álláshirdetés Dorog | Munkalehetőség | Állás Hirdetés Komárom-Esztergom megye

Keressük kiemelt partnerünkhöz Dorog városába, olvasztár-targoncás kollégánkat.

Amit kínálunk:
-Versenyképes alapbér-Cafeteria
-Hosszú távú, stabil munkalehetőség
-Bejérás támogatás

Főbb feladatok, munkák:
-Öntőberendezések kiszolgálása targoncával
-Öntőformák tisztán tartása, előkészítése
-A nyersanyagok és a feldolgozáshoz használt anyagok összekészítése, a gépekhez készítése
-Anyagmozgatás kézi és targonca segítségével
-Az öntödei adminisztráció olvasztári részének hiánytalan elvégzése

Az álláshoz tartozó elvárások:
-Befejezett általános iskolai tanulmányok
-3 műszakos munkarend vállalása
-Szorgalmas, lelkiismeretes munkavégzés
-targoncás jogosítvány és tapasztalat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
-Olvasztári tapasztalat
-Emelőgép, híddaru kezelői végzettség
-Melegüzemi tapasztalat

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével lehetséges.
toborzas@insertus-hr.hu
06203617531

Hirdetés adatlapja

Állás, munkakör megnevezéseOlvasztár - Targoncás
Munka jellegeFőállás teljes munkaidőben
MegyeKomárom-Esztergom megye
Település neveDorog