Pénzügyi Referens

  • Lejárat: 86 nap, 23 óra
  • Állás, munkakör megnevezése: Pénzügyi referens
  • Munka jellege: Főállás teljes munkaidőben
  • Ország: Magyarország
  • Megye: Komárom-Esztergom megye
  • Település neve: Esztergom
  • Telefonszám: 06202554709

Bővebb információ

Pénzügyi referenst keresünk esztergomi fiókunkba

Feladat:
– Meglevő és új ügyfelekkel kapcsolatfelvétel és kapcsolattartás
– Ügyfelek speciális igényfelmérése biztosítói és banki oldalról
– Banki és biztosítási termékek igény alapú értékesítése
– Szerződésgondozás
– Adminisztráció

Amit kínálunk:
– Átlag feletti teljesítményarányos jövedelem
– Kiemelkedő teljesítmény esetén juttatások (Pénzdíjak, Incentive utazások, Tárgyi jutalmak)
– Karrierépítés
– Tehetséggondozó programok
– Díjmentes, magas színvonalú képzések
– Dinamikus, fiatalos csapat
– Kellemes irodai légkör

Téged keresünk?
A megfelelő jelölt:
– Lendületes
– Kitartó
– Mer nagyot álmodni, jövedelem tekintetében is
– Vállalkozó szellemű
– Rendelkezik ÉRETTSÉGIVEL!

Előny:
– Szakmai tapasztalat
– Jogosítvány
– Biztosításközvetítői Hatósági Vizsga (BOI)
– Pénzügyi Hatásági vizsga (PSZÁF)
– Diploma

A jelentkezéseket a rosenbellapatricia@gmail.com e-mail címre várom, fényképes önéletrajzzal.
A közleménybe kérem feltüntetni: pénzügyi referens

Hirdetés ID: 905cb47b4c90535