Szállodai szobalány

  • Lejárat: 78 nap, 20 óra
  • Várható kereset: havi 160.000 Ft-tól
  • Ország: Magyarország
  • Megye: Pest megye
  • Település neve: Budapest IV.kerület
  • Utca: Fóti út 75.
  • Telefonszám: 06 1 231 0146
  • Webcím: http://karinhotel.hu

Budapest, IV. kerületi háromcsillagos hotelbe keresünk szobalányt!

Elvárás:

• megbízhatóság
• önállóság
• lendületes munkavégzés
• vendégorientáltság

Amit kínálunk:

• jó munkakörülmények
• versenyképes fizetés
• segítőkész kollektíva
• barátságos környezet

Előnyt jelent, hasonló munkakörben szerezett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

Munkaidő: 8:00 – 16:00 vagy 10:00 – 18:00 óráig

Várható havi munkanapok száma: 18-22 nap

Jelentkezni, fényképes önéletrajzzal és a betölteni kívánt pozíció megjelölésével, az alábbi e-mail címen lehetséges: karinhotel@t-online.hu

Hirdetés ID: 4855b699caa8c284