Teherautó sofőr – Würzburg, Németország (Nettó 2300-2400 €/hó)

  • Lejárat: 60 nap, 12 óra
  • Várható kereset: Nettó 2300-2400 €/hó
  • Ország: Németország
  • Település (külföld): Würzburg, Németország
  • Telefonszám: +36 72 212 368
  • Webcím: https://www.hr-rent.hu/hu

Bővebb információ

Teherautó sofőröket keresünk Németországba.

Munkavégzés helye: Würzburg, Németország

Feladatok:

– Belföldi áruszállítás nyerges szerelvénnyel
– Járművek: Mercedes, MAN és Renault nagyfülkés kamionok

Elvárások:

– Több éves teherautó sofőri tapasztalat
– C, E jogosítvány + GKI
– Alapszintű német vagy angol nyelvtudás / A1 szint
– Autó a munkába járáshoz

Amit Kínálunk:

– Nettó 2300-2400 €/hó munkabér (Napidíjjal együtt)
– Ingyenes szállás hétvégékre – családi házban bérelt szobában
– Első kiutazás költségeinek finanszírozása – 0,11 km / óra
– Hosszú távú munkalehetőség

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi címen lehet:

kulfold@hr-group.hu

Tel: +36 72 212 368

Itt megoszthatja a hirdetést a közösségi portálokon ...
Google+
Tweet about this on Twitter
Hirdetés ID: 2305bc730aeb193f