Vas megyei álláslehetőség

  • Lejárat: 86 nap, 12 óra
  • Állás, munkakör megnevezése: operátor; gépkezelő; minőségellenőr; raktáros
  • Munka jellege: Főállás teljes munkaidőben
  • Ország: Magyarország
  • Megye: Vas megye
  • Telefonszám: 0630/2826263

Hívjon minket MOST és jelentkezzen hozzánk, ha szeretne egy stabil háttérrel rendelkező cégnél dolgozni!

Vas megyei partnercégeinknkhöz keresünk csomagoló operátori, anyagmozgatói, gépkezelői, raktáros pozícióba munkavállalókat

Elvárások:

– minimum 8 általános iskolai végzettség

– hosszú távú munkavállalás

– többműszakos munkarend vállalása

– önálló munkavégzés

– megbízható és lojális magatartás

– terhelhetőség

– szükség esetén túlóra vállalása

– rugalmasság
Amit kínálunk:

– versenyképes fizetés

– béren kívüli juttatások (műszakpótlék, havi ill jelenléti bónusz; Szép Kártya)

– hosszú távú. stabil munkalehetőség

– karrier lehetőség

– céges buszjárat biztosított

Amennyiben érdekli a lehetőség hívjon minket a 30/2826263-as telefonszámon!

Hirdetés ID: 1385d00f7045bb6a