Vezetőasszisztens

  • Lejárat: 80 nap, 20 óra
  • Várható kereset: 200 000 Ft netto
  • Állás, munkakör megnevezése: Vezető asszisztens
  • Munka jellege: Főállás teljes munkaidőben
  • Ország: Magyarország
  • Megye: Pest megye
  • Település neve: Budapest XII.kerület

Ha olyan munkát keres, ahol fontos az aktivitás, az önállóság, a csapatmunka akkor dolgozzunk együtt szeptembertől, teljes munkaidőben, hétfőtől péntekig 9-17ig!

A bérezés munkabér formájában történik.

Üzleti képzéseket, tréningeket, workshopokat és rendezvényeket szervezünk. Fő feladat az ügyvezető támogatása, projektek önálló kezelése, megbeszélések szervezése, operatív feladatok támogatása, szerződések és ajánlatok előkészítése, rendszerek fejlesztésében való aktív részvétel.

Annak nagyon örülünk, ha a jelentkező megbízható, asszisztensi tapasztalattal rendelkező, dinamikus, kreatív, jól bánik az emberekkel és jól kezeli a számítógépet, különösen az Excelt. Illetve, ha szereti a változatos, sokrétű feladatokat.

Amennyiben szeretne velünk dolgozni, küldje el fényképes önéletrajzát, és írjon pár sort magáról, pont annyit, amennyit szükségesnek érez. Figyelem, a sablon kísérőlevelek helyett előnyben részesítjük, ha spontán írt pár gondolatot! Kérjük, az e-mail tárgy sorába ezt írja: munkatárs.
Ide várjuk a jelentkezéseket: edit.dandoci@samling.hu

Hirdetés ID: 6315d278429d8220